Styl & interier
přihlásit| registrace |
konzervativní styl / všechny interiéry
| |

Konzervativní styl - tradice a kvalita  

goto 1 2 3 4 5 goto

Konzervativní styl staví na tradici a nadčasové kvalitě

Uklidňují vás tmavší odstíny? Imponuje vám velký masivní stůl s kvalitním bílým porcelánem, bílým ubrusem a stříbrnými příbory s monogramem? Máte rádi vůni kůže a dubového dřeva? Barvu a chuť archivního červeného vína? Pak byste mohli najít inspiraci v konzervativním stylu.

Konzervativní styl je konzistentní, reprezentativní a trvalý. Podobně jako venkovský styl staví na tradičních materiálech a tvarech a na hodnotách prověřených časem. Rozhodně však není zastaralý – právě naopak! Vždyť právě konzervativní interiéry se svou nadčasovostí, spolehlivostí a stabilitou najdou své příznivce i za 100 let.

Konzervativní styl – harmonie tmavých tónů a přírody

Konzervativní styl je charakteristický nábytkem z masivního dřeva, kůže, kovu a skla. Podobně jako eko styl nebo skandinávský styl vychází z přírodních materiálů, ale na rozdíl od těchto stylů se vyhýbá jakýmkoliv experimentům. Staví na osvědčených dekoratérských postupech, solidnosti a jistotě.

Diskuze

Články

 

Stylový byt v Barceloně

Snový interiér plný krásných detailů

 

Moderní chata ve švédském stylu

Okouzlující bydlení ve skandinávském stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)