Styl & interier
přihlásit| registrace |
konzervativní styl / koupelna
| |

Konzervativní koupelna – místo pro komfortní očistu  

goto 1 2 3 goto

Konzervativní koupelna – místo pro komfortní očistu

Konzervativní koupelna skýtá prostor pro komfortní, a přitom elegantní a stylovou očistu. Koupelna patří spolu s ložnicí k nejintimnějším interiérům, proto byste její vybavení a celkové řešení měli pečlivě naplánovat. Každý člen rodiny se zde musí cítit volně, bezpečně a pohodlně, ale také všichni hosté by si měli z vaší koupelny odnést ten nejpříznivější dojem, neboť bude podle ní posuzovat celý interiér. Vylaďte svou koupelnu na konzervativní notu!

Konzervativní koupelna se stane vaší chloubou

Konzervativní koupelna dá vyniknout jednoduchým tvarům a liniím, tradičním materiálům a bytelným konstrukcím. Může být samostatná nebo spojená s toaletou. Pokud budete svou koupelnu řešit v konzervativním stylu, můžete ji vybavit třeba klasickou velkou vanou nebo krásným bílým umyvadlem. Své místo by zde mělo mít i velké zrcadlo a stylové osvětlení. Vyberte si do své konzervativní koupelny také tradiční koupelnový nábytek, závěsy, koberce, příslušenství, doplňky a dekorace.

Diskuze

Články

 

Jak funkčně využít malý byt

Přečtěte si rady, jak využít prostor v malém bytě

 

Letní grilování v romantické zahradě S&I

letní grilování v romantické zahradě

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)