Styl & interier
přihlásit| registrace |
italský styl / zahrada
| |

Italská zahrada bude místem skvělé relaxace  

goto 1 2 3 goto

Italská zahrada - místo skvělé relaxace

Italská zahrada přináší do vašich životů osvěžující dotek přírody a poskytuje možnost úžasné relaxace. Zařiďte si svou zahradu v elegantním italském stylu a užijte si s rodinou, přáteli a hosty příjemná posezení, letní grilování, snídaně, obědy a večeře ve stínu stromů nebo při intimním zahradním osvětlení! Vdechněte své zahradě nenapodobitelný styl a učiňte z ní harmonickou součást exteriéru vašeho domu.

Italská zahrada pro hry, zábavu a oddych

Italská zahrada by měla vyjadřovat vaši individualitu. Každý člen rodiny by se zde měl cítit opravdu příjemně – to platí zejména pro děti, pro které se stane zahrada místem her, zábavy a dobrodružství. Vyberte si do vaší italské zahrady nábytek a vybavení, které zajistí, že se sem budete vždy rádi vracet. Zařiďte si zahradu s jezírkem, altánem, pergolou, bazénem nebo fontánou a umístěte v ní krásný zahradní nábytek, skluzavky, prolézačky a houpačky pro vaše nejmenší.

Diskuze

Články

 

Po rekonstrukci ve venkovském stylu

Povedená rekonstrukce starého domu

 

3kk plné světla a prostoru

byt 3kk ve skandinávském stylu nabízí prostor a světlo

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)