Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Joana Henderson   www
Na seznam kategorie

Vintage doplňky v moderní kuchyni

Kuchyňská linka z masivního dřeva
Jak pracuje designer?
Vintage doplňky v moderní kuchyni
Přidat do stylu

Vintage doplňky v moderní kuchyni

Kuchyně představuje jedno z nejdůležitějších míst v domácnosti. Je srdcem vašeho domova, proto bychom se měli důkladně zaměřit i nad doplňky, které jsou důležitou součástí interiéru. Každý všední den se v kuchyni potkáváme u snídaně a večer připravujeme večeři. Oddáváme se zde společným zážitkům se svými nejbližšími, sedíme s přáteli u sklenky dobrého vína a píšeme se svými dětmi domácí úkoly. Z toho všeho je tedy patrné, že kuchyně by v sobě měla zahrnovat nejen praktickou funkci, ale i komfort a eleganci.

Pojďte se s námi podívat do úžasné kuchyně, která je plná nádherných vintage doplňků v přírodním stylu a inspirujte se!

Do kuchyně patří kvalitní osvětlení. Pořiďte si kovové retro lustry v originálním matném provedení a rozhodně nešlápnete vedle. Nad vaším jídelním stolem se budou vyjímat i tyto lampy s precizním reliéfem.

Odpočíváte rádi? Pak byste se měli inspirovat pohovkami v retro stylu. Jsou velice komfortní, precizně zpracované a z kvalitních materiálů, na kterých se rozhodně šetřit nesmí. Mnoho retro pohovek se dá rozložit na plnohodnotné dvoulůžko.

Cihly nejsou jen stavebním materiálem budoucnosti, ale také mohou být velmi úspěšným dekorativním prvkem v interiéru. Odhalené cihly dodají jakémukoli interiéru rustikální vzhled a v mnoha bytech dokáží vykouzlit v současné době tak moderní industriální styl. Cihly můžete natřít na bílo nebo je nechat přírodně zaspárované.

Stylová retro polička z obyčejného kusu dřeva. Líbí se vám?

I starý žebřík má své využití. Zrenovujte ho a můžete ho použít jako praktický věšák na útěrky do své kuchyně.Diskuze

Články

 

Jak se bydlí v industriálu

jak se bydlí v industriální ložnici obývacím pokoji

 

Nápaditý interiér, který má atmosféru

Kombinace venkova, elegance a moderního stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)