Styl & interier
přihlásit| registrace |
moderní styl / jídelna
| |

Moderní jídelna nejen pro stolování  

goto 1 2 3 4 5 goto

Moderní jídelna nejen pro stolování

Moderní jídelna představuje příjemné místo, kde se celá rodina schází k dobrému jídlu. Jako každá jídelna je však také ideálním prostředím pro posezení s přáteli. Měla by být proto v prvé řadě velmi praktická a komfortní, ovšem musí mít také svůj osobitý styl. Zařiďte si vaši moderní jídelnu tak, aby vás dokonale vyjadřovala a každý člen rodiny i host se zde cítili opravdu skvěle!

Moderní jídelna – kontaktní místo i výstavní skříň interiéru

Moderní jídelna bývá často kombinována s kuchyní nebo obývacím pokojem, ale může být také samostatnou místností. Její moderní styl staví na účelnosti, praktičnosti a jednouché eleganci. Typické jsou proto velké, dobře omyvatelné plochy, moderní a praktické materiály a jednoduché linie a tvary. Vybavte si svoji jídelnu nábytkem, jídelními sety, stoly, židlemi, lavicemi, rohovými lavicemi, příborníky, vestavěnými skříněmi, lustry a lampami tak, aby se stala opravdovou chloubou vaší domácnosti!

Diskuze

Články

 

Interiér podle znamení Kozoroha

Dekorování interiéru podle znamení Kozoroha

 

Nikdy neuděláte chybu, když...

Přečtěte si jednoduché rady, se kterými neuděláte chybu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)