Styl & interier
přihlásit| registrace |
moderní styl / jídelna
| |

Moderní jídelna nejen pro stolování  

goto 1 2 3 4 5 goto

Moderní jídelna nejen pro stolování

Moderní jídelna představuje příjemné místo, kde se celá rodina schází k dobrému jídlu. Jako každá jídelna je však také ideálním prostředím pro posezení s přáteli. Měla by být proto v prvé řadě velmi praktická a komfortní, ovšem musí mít také svůj osobitý styl. Zařiďte si vaši moderní jídelnu tak, aby vás dokonale vyjadřovala a každý člen rodiny i host se zde cítili opravdu skvěle!

Moderní jídelna – kontaktní místo i výstavní skříň interiéru

Moderní jídelna bývá často kombinována s kuchyní nebo obývacím pokojem, ale může být také samostatnou místností. Její moderní styl staví na účelnosti, praktičnosti a jednouché eleganci. Typické jsou proto velké, dobře omyvatelné plochy, moderní a praktické materiály a jednoduché linie a tvary. Vybavte si svoji jídelnu nábytkem, jídelními sety, stoly, židlemi, lavicemi, rohovými lavicemi, příborníky, vestavěnými skříněmi, lustry a lampami tak, aby se stala opravdovou chloubou vaší domácnosti!

Diskuze

Články

 

Skandinávie s přírodními prvky

Nádherný interiér s dokonalou kombinací materiálů

 

Moderní podkroví

Inspirujte se bydlením v podkrovním bytě ve skandinávském stylu.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)