Styl & interier
přihlásit| registrace |
moderní styl / ostatní pokoje
| |

Moderní styl – ostatní pokoje  

goto 1 2 3 4 5 goto

Moderní styl – ostatní pokoje

Pokud jste se rozhodli řešit interiér v moderním stylu, měli byste věnovat dostatečnou pozornost také ostatním pokojům. Předsíň, hala, chodba, šatna, pracovna, sklad či spižírna by totiž měly tvořit s ostatními pokoji stylovou harmonickou jednotu. Neplní totiž jen praktickou, ale také estetickou funkci – vždyť taková vstupní hala bude hodnocena kritickým okem každé návštěvy ještě dříve než obývací pokoj nebo kuchyň. Nechejte se inspirovat!

Ostatní pokoje v moderním stylu – důraz je jednoduchou a praktickou krásu

Moderní styl je také v interiérech ostatních pokojů charakterizován jako jednouchý, komfortní a střídmě elegantní. Pokud vás neoslovují okázalé dekorace ani extravagantní výstřelky a dáváte přednost jednouchým liniím a tvarům, moderním technologiím, praktickým materiálům a snadné údržbě, je moderní styl tím pravým řešením pro vás. Nakupujte vybavení, nábytek, skříně, stoly, komody, židle, pracovní stoly, úložné prostory, skříňky, dekorace, doplňky tkaniny, koberce a textilie a uspořádejte si interiér ostatních pokojů s účelnou elegancí.

Diskuze

Články

 

Příjemné bydlení s atmosférou

Původní architektura v dokonalém prostředí

 

Známe víteze soutěže Interier LIVE

Vybrali jste italský styl a design francouzského venkova

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)