Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: BHS   www
Na seznam kategorie

Dřevěná stěna po francouzsku

Moderní interiér s nádechem minulosti
Polopříčka - řešení pro každý byt
Dřevěná stěna po francouzsku
Přidat do stylu

Dřevěný obklad po francouzsku

Chcete mít hezké stěny ve vašem interiéru, ale váháte mezi výmalbou, tapetou nebo dřevěným obložením? Pak vám možná napoví i tato skvělá inspirace ve francouzském stylu. Stěny interiéru jsou obloženy dřevěnými prkny a natřeny na světlou barvu. Jednoduché a dokonalé, co myslíte?

Díky dřevěnému obložení nepůsobí stěna příliš moderně. Přesto si zachovává jednoduchost a lehkost současného trendu v bydlení.

I na pozadí dřevěného obložení vynikají zajímavé barevné dekorace. Vertikální dělení prken není vůbec na škodu.

V anglických a francouzských interiérech není dřevěné obložení výjimkou ani v koupelně. Pozor si dejte pouze na typ barvy a raději použijte voděodolnou.

Dřevěné obložení, stejně tak jako tapeta, může zvýraznit jednotlivé stěny v místnosti. Má mnoho estetických výhod, ale praktici nejvíce ocení, že dokáže dokonale zakrýt velké nerovnosti zdí. Z křivé, vypoulé stěny vytvoří rovnou plochu téměř na počkání a nemusíte se trápit se škrábáním, štukováním a nahazováním nové omítky. Kdo chce rychlou rekonstrukci staré zdi, ten nemá lepší volbu!

 

Kam dál?

Barvy francouzského venkova

Bílá romantikaDiskuze

Články

 

Víkendové bydlení v iglú

Extravagantní bydlení v iglú

 

Bydlení s kuchyní od IKEA

Jak pomocí kuchyně zvětšit počet místností?

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)