Styl & interier
přihlásit| registrace |
eco styl / všechny interiéry
| |

Eko styl - inspirace přírodou  

goto 1 2 3 4 5 goto

Eko styl je inspirován přírodou

Eko styl je úzce spjatý se zdravím a přírodou. Pokud patříte mezi ty, kteří se starají o své duševní i fyzické zdraví, mají rádi harmonickou atmosféru wellness, vědí co je to bio anebo mezi ty, kteří potřebují dobít baterky procházkou v přírodě, uklidňuje je vůně dřeva a rozkvetlé louky, hledají oblé kamínky na březích řek, sbírají do vázy barevné podzimní listí a uvědomují si, že Země a příroda nebyly stvořeny pouze pro současnou generaci, potom se jistě najdete v eko stylu.

Eko styl – komfort s moderními udržitelnými materiály

Podobně jako u vesnického stylu nebo skandinávského stylu je i u eko stylu hlavním materiálem dřevo. To je často doplňováno o kámen a sklo, nevyhýbá se ani použití moderních plastových materiálů, recyklátům z plastu a papíru. V eko interiérech se často používají neutrální přírodní tóny, ale jsou mu vlastní i sytější, zemité odstíny. Eko styl je šetrný ke svému okolí, je komfortní, vyrovnaný, udržitelný i ekologický. Podívejte se v naší inspiraci sami!

Diskuze

Články

 

Hippie styl je zpět

Květinové interiéry jsou zpět: Inspirujte se hippie stylem.

 

Jak zařídit interiér v minimalistickém stylu

Naučte se základní pravidla pro dekorování v minimalistickém stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)