Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Booming days ve Snelu

Lednové pondělí v S&I
Garsonka s nízkým rozpočtem
Booming days ve Snelu
Přidat do stylu

Kam za super nápadem?

Mít osobitý a neokoukaný interiér by si přál snad každý z nás. Ale který styl je tím správným klíčem k osobitému interiéru? Odpověď je jednoduchá - žádný. Nezáleží na stylu, o co v interiéru jde především je nápad - přesněji řečeno - super nápad! A pokud nevíte, kam se na super nápady vydat, pak tu máme jeden zaručený tip: Nenechte si ujít "Booming days" v loděnickém Snelu, které začínají již zítra a potrvají až do sobotního odpoledne. My vám jako malý bonbónek přinášíme pár inspirací, které kombinují nábytek a doplňky z tohoto výjimečného obchodu.

Snel je plný praktických doplňků, jakými jsou pohovky, skříně, skříňky, lampy a stoly, ale najdete zde také spoustu dekorací jen tak pro radost nebo recesi. Velký štětec může nechat ležet na římse nebo poličce mezi ostatními doplňky, ale použít jej můžete i jako prachovku nebo originální štětku na holení!

Dřevěné podlouhlé lavičky s vyřezávaným dekorem ozdobí jednoduché moderní koupelny, kovové židle zase skandinávské jídelny.

Skupina malých stoliček docela dobře nahradí jeden konferenční stůl - co myslíte?

Tato velká kovová mísa se často používá jako venkovní ohniště, ale jako neotřelá dekorace poslouží i v interiéru.

Velké dřevěné mísy patří mezi standardní sortiment Snelu, ale občas se vám poštěstí a narazíte na neobyčejný kousek, ze kterého si pak vyrobíte originální kousek nábytku, jako majitelé tohoto bytu, kteří přeměnili staré indické dveře v luxusní konferenční stůl.

Populárními kousky jsou dřevěné špalky, které slouží jako odkládací stolky, perfektně ladí s křesly potaženými hrubým lnem a kontrastují s luxusním lustrem.

Velké patinové vázy přímo vybízejí k pugetu lučních trav a květů. Jednoduché květy doladí a odlehčí venkovský interiér.

Kromě konferenčních stolů rozmanitých velikostí a povrchů nabízí Snel praktické odkládací stolky z teakového drřeva.Diskuze

Články

 

Moderní interiér s nádechem minulosti

Původní interiér s moderními prvky

 

Designérka Tine Kjeldsen

skandinávská designérka zařizuje bílý a černý interiér

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)