Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Koše na prádlo

Opět skladem!
Velká plechová písmena
Koše na prádlo
Přidat do stylu
Cena: 3 431,- Kč

Prádelní koše do koupelny z kolekce S&I

Pokud hledáte do vaší koupelny nebo prádelny zajímavé koše, pak si nenechte ujít právě tuto speciální nabídku. Vybírat si můžete z různých tvarů, barev i stylů.

Prádelní koš z bílého ratanu je opatřen praktickým poklopem, vhodný na špinavé prádlo, k dostání ve dvou velikostech. V naší nabídce naleznete také hranaté koše bez poklopu ze stejného materiálu.

Luxusní ratanový koš ve velikosti XL je dostatečně veliký pro ukládání spousty nadýchaných ručníků a osušek. Jeho netradiční tvar si zamilujete, ale pokud přeci jen hledáte klasiku s poklopem, nevadí, i takové koše pro vás máme.

Do hranatého koše s praktickými koženými uchy schováte velké množství potřebných koupelnových předmětů včetně natáček na vlasy a fénu.

Pro velkou rodinu si pořiďte košů více. Usnadníte si tak čas, který strávíte přehazováním kop neroztříděného prádla. Koš na kolečkách můžete snadno schovat pod praktickou polici nebo stůl, manipulace s ním je snadná i pro děti.

Na třídění prádla můžete použít i volně stojící koše s poklopem v jednoduchém přírodním stylu.Diskuze

Články

 

Jednoduchost v kontrastech

Nádherný skandinávský interiér

 

Dokonalost ve Fontainebleau

Dokonalá souhra francouzského a skandinávského stylu ve Fontainebleau

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)