Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Dopřejte si kávu ve stylu!

Betonový květináč - ten musíte mít!
Pro květiny jako stvořené!
Dopřejte si kávu ve stylu!
Přidat do stylu
Cena: 650,- Kč

Dopřejte si kávu ve stylu

Trávíte rádi svůj volný čas u čaje či kávy? Tak si nenechte ujít tuto kouzelnou kolekci severského nádobí v romantickém stylu. Zemité barvy a přírodní materiály, které jsou pro severský design typické, doplňuje rustikální vzhled v minimalistickém provedení. Vytvořte si jedinečnou domácí atmosféru a vychutnejte si plnými doušky svou chvilku volného času.

Naše baristky se každý den starají o to, abyste si u nás mohli pochutnat na té nejlepší kávě! Z jedinečné směsi, ve které převládá aroma pražených mandlí a tóny hořké čokolády, vám rády připraví vše od klasického espressa, cappuccina až po lahodné caffé latte.

 

Yakima Coffee pro Styl&Interier

Skvělá káva, vybraná a pražená pouze pro naši kavárnu. Ochutnejte jedinečnou směs složenou z brazilské Pergamino Sul de Minas a guatemalské SHB Teresita. V aroma převládají pražené mandle přecházející do tónů hořké čokolády. V chuti se pak následně rozvinou meruňky a citrusové plody se sladkou dochutí karamelu. Komplexní šálek espressa pro každý den.

Jedinečnou směs brazilské Pergamino Sul de Minas a guatemalské SHB Teresita si můžete zakoupit v naší kavárně S&I - 250g za 280 Kč.

 

Zakoupíte v našem kouzelném obchodě Styl & Interier ve Vodičkově 35, Praha 1.Diskuze

Články

 

Vítejte v pánském interiéru!

Nádherný interiér v přírodních tónech

 

Nádech zimní atmosféry

Čistý moderní interier s nádechem zimní atmosféry

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)