Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Ledničky Smeg - super padesátá léta

Skandinávské šedobílé nádobí
My.. a čas!
Ledničky Smeg - super padesátá léta
Přidat do stylu
Cena: 38 490,- Kč
Top dřezy, shop.topdrezy.cz

Malý trik s ledničkou Smeg

Chcete mít stylovou kuchyni a nevíte, jak na to? Designéři mají spoustu odpovědí, my vám ale přinášíme jednoduchý trik. Podívejte se na naše inspirace, ve kterých je použitá lednička značky Smeg. Tento kousek v super stylu padesátých let dostane každého, ale hlavně vám pomůže vytvořit neokoukaný kuchyňský interiér za rozumné peníze.

Tato kuchyně ušetřila peníze za obklad a kuchyňské skříňky z designového studia. Místo toho se majitelé rozhodli natřít stěnu omyvatelnou tabulovou černí, otlouct omítky na cihlu a kuchyň vybavit jednoduchými bílými skříňky z běžného obchodu. Na čem si ale dali záležet je červená lednička značky Smeg!

I v této kuchyni vsadili na kombinaci bílé, černé a červené barvy. Bílá barva nepřitahuje tolik pozornosti, a proto pokud nemáte dost financí na kvalitní kuchyni, raději volte bílou barvu a dva pěkné neokoukané stylové kousky - právě teď je to Smeg!

Výhodou Smegu je, že vypadá tak dobře, že jej můžete postavit prakticky kamkoliv, a proto je tou nejlepší volbou pro malé byty - může stát i v chodbě nebo pod oknem u jídelního stolu.

Oživí jednoduchý moderní styl kuchyní a stane se její hlavní praktickou dekorací. Díky velkému počtu barev si vybere opravdu každý. Kdo chce trošku luxusnější styl, ten ať sáhne po černé!

Tato kuchyně je klasickou kuchyňskou linkou nedotčená. Místo kuchyňských skříněk v ní najdete zrenovované staré komody natřené na černo, místo horních skříněk jednoduché police. Tento vintage trend se ale snadno může zvrhnout a místo na zajímavou kuchyni můžete koukat na místnost plnou starého harampádí. Naše rada: Do kuchyní ve vintage stylu si pořiďte alespoň dva kvalitní objekty, v tomto případě ledničku a lustr.Diskuze

Články

 

Kouzelný interiér podle Joanny

Malé bydlení ve skandinávském stylu

 

Minimalistická vila pro velkou rodinu

Větší počet koupelen a ložnic určitě není na škodu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)