Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Dreamy Whites   www
Na seznam kategorie

Rozkvetlá kuchyně ve venkovském stylu

Zrcadlo - dominanta interiéru
Top koupelny inspirované barvou moře
Rozkvetlá kuchyně ve venkovském stylu
Přidat do stylu

Bílá venkovská kuchyň ve francouzském stylu

Chystáte se na přestavbu své dosavadní kuchyně a zaujal vás francouzský venkovský styl? Pak tu pro vás máme kouzelnou bílou kuchyň, která je plná vůně dřeva a letního kvítí. Představíme vám typické rysy venkovské kuchyně, se kterou do vašeho domova vstoupí nekonečná romantika a vzpomínky na prázdniny u babičky. Vzpomeňte si na oprýskané zdi, dřevěné dekorace nebo keramické nádobí, které dodávalo ten správný pocit tepla domova.

Základem všech materiálů je dřevo, kámen a keramika. Tato kombinace se nejlépe hodí do prostorných a bíle vymalovaných interiérů, kde je místo pro velký jídelní stůl, kuchyňskou linku a ostrůvek, který ocení leckterá hospodyně.

Dejte prostor i praktickým dekoracím - vyzdvihněte staré hmoždíře, formy na pečení nebo porcelán. Kuchyně se tak neskutečně oživí a zútulní. Nezapomeňte také na květiny, které projasní a provoní celý dům.

Hledáte stylovou vázu pro vaše květiny? Máme pro vás skvělý tip: sáhněte po starém plechovém kyblíku, ve kterém květiny opravdu vyniknou.

Správná venkovská podlaha do francouzského interiéru! Za vším hledejte dřevo, které nádherně splývá s okolními barevnými tóny.

Nemáte ve své kuchyni dostatek odkládacího prostoru? Mějte styl a pořiďte si dřevěný přídavný stoleček, který může sloužit například pro odkládání již připraveného pokrmu.

Velkou výhodou jsou dekorace, které celý prostor zjemní a dodají mu útulnou atmosféru. To samé platí i u nábytku. Inspirujte se touto starou skříňkou s patinou a předním sklem, kde bude nejlépe vypadat bílé nádobí pro každodenní používání.

Typickým rysem venkovské kuchyně jsou velké a úložné skříně s policemi.

Skvělý tip, který ušetří spousta místa - posuvné dřevěné dveře jsou vchodem do spižírny, ale svou konstrukcí, kombinací materiálů, můžeme mluvit i o dokonalé dekoraci celé kuchyně.

Kam dál?

Domov plný barev

Fádní? Rozhodně ne.Diskuze

Články

 

Dřevo v hlavní roli!

Nádech skandinávského stylu v krásném bytě.

 

Senzační proměna

Totální rekonstrukce tradičního pražského bytu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)