Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Velikonoční tabule

Dodejte interiéru šmrnc!
Sezóna 2017 v S&I právě začala!
Velikonoční tabule
Přidat do stylu

Velikonoce se blíží!

Velikonoce se kvapem blíží! V jakém stylu prostřete svoji velikonoční tabuli? Velikonoce a jarní období všeobecně nás svým čerstvým vzduchem, vůní rozkvétajících květin a nádherným slunečním počasím lákají k dobrému jídlu. Se svou rodinou a přáteli trávíme více společných chvil. A je na nás, hostitelích, pro jakou atmosféru u stolu se rozhodneme. Nesmíme zapomínat na to, že společně trávené chvíle u stolu by měly být hlavně překrásným kulinářským zážitkem. Je velmi důležité nejen to, jaké jídlo budeme podávat, ale i jakým způsobem ho naservírujeme a jak nadekorujeme velikonoční tabuli.

Inspirujte se jednoduchým venkovským stylem. V hlavní roli se objevují přírodní barvy a materiály. Vsaďte na běhoun v barvě zelené trávy, dřevěné podtácky a pruhované lněné prostírky. Tradiční velikonoční věnec s vajíčky zdůrazněte skleněným poklopem a umístěte do středu tabule. Tato dekorace bude vypadat skvěle i na jednotlivě prostřených talířích, co myslíte?

Keramické talíře s dekorem velikonočního zajíčka? Proč ne!Diskuze

Články

 

Jak se bydlí s kočkou?

Byt se skandinávskými, industriálními a antik prvky.

 

Dva v jednom dětském pokoji

Designér radí jak oddělit pokoj pro kluka a holčičku

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)