Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Zimní zahrada

Noblesní garsonka
Víte, jak na to?
Zimní zahrada
Přidat do stylu

Zimní zahrada

Chybí vám léto a společně s ním i příjemně strávené chvíle ve vaší zahradě? Máme pro vás tip, jak si vytvořit stylovou zimní zahradu přímo v obývacím pokoji, kde byste se svou rodinou mohli trávit čas za hezkého i špatného počasí. Zimní zahrada je součástí domu, proto musíte při rekonstrukci myslet na to, že by se měla ubírat stejným stylem - od výmalby zdí, použití materiálů, v neposlední řadě i doplňků. Světlé stěny a tmavé dřevo budou vždy vypadat báječně. Dřevěné ostění natřete na bílo, nebojte se ani bílé podlahy, vytvoříte tak perfektní základ prosklené lodžie.

Aby byl výsledek dokonalý, nelze to dělat jinak než opravdu pečlivě a s citem. Důkladně si promyslete styl nábytku, ale určitě se nechte inspirovat starým nábytkem z babiččiny půdy. Dosáhnete tak pravého venkovského stylu, který je pro typy těchto zahrad jako stvořený.

Prostorná zimní zahrada se pak hravě stane srdcem celého domu, a proto je její útulnost nezbytná. Tu si získáte umístěním tkanin nebo ručně vyrobeného koberce, pohovky pro relaxaci či pracovního stolku.

Úžasné propojení umění s přírodou je základem pro kouzelnou dekoraci.Diskuze

Články

 

Babí léto s dýní

Tak trohu jiná dýně

 

Rustikální elegance

Rustikální elegance v moderním stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)