Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Joana Henderson   www
Na seznam kategorie

Venkovská romantika

Klasická kuchyně v šedé
Jak se bydlí v maringotce?
Venkovská romantika
Přidat do stylu

Venkovská romantika

Pokud si chcete vyzkoušet vintage bydlení, zaměřte svou pozornost na nábytek, který byl charakteristický pro období 20. - 50. let 20. století. Často ale narazíte na opravdové skvosty, když prohledáte půdu či sklep. Staré kousky pak můžete, dle své libosti, renovovat a přidat jim ještě větší patinu. Proto vám dnes ukážeme několik tipů, jak si svoje bydlení zkrášlit a dodat mu půvab vintage stylu.

Pořádně si promyslete, jaký tón barvy si do svého bytu zvolíte. Venkovský styl je charakteristický jemnými studenými tóny v odstínu šedé. Chladné barvy navozují pocity klidu, čistoty a svěžesti. Inklinují k nim lidé energičtí, kteří se doma potřebují uklidnit. Světlé odstíny navíc rozšiřují prostor, proto můžete klást větší důraz na detail a dekoraci.

Hlavní dominantou venkovských příbytků bývají kuchyně. Základem všech materiálů je dřevo, kámen a keramika. Dejte prostor i praktickým dekoracím, které neskutečně oživí a zútulní celou místnost. Vzpomeňte si na prázdniny u babičky a inspirujte se!

Probuďte ve svém bytě tu pravou domácí atmosféru a podívejte se na naše tipy, jak dokonale využít svoji kreativitu a nechat se hýčkat lněnými dekoracemi. Samotný textil je pro bydlení klíčový, avšak důležité je také to, jaký materiál zvolíte. My se přikláníme ke lněným tkaninám. 

Buďte trendy a zrenovujte své staré křeslo ve vintage stylu. Čalounění tohoto typu je čím dál tím oblíbenější, a protože působí nedbale, nemusíte se bát každé zatrhnuté nitky. Inspirujte se a budete in!Diskuze

Články

 

Bydlení s výhledem na Londýn

Netradiční bydlení v britské metropoli

 

Zahrada nebo umění?

Zahradní architektura je umění. Pusťte se do toho také!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)