Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Pastelové tóny pro rok 2016

A jakou tapetu si vyberete vy?
Jak vybrat správnou velikost koberce
Pastelové tóny pro rok 2016
Přidat do stylu

Pastelově modrá a růžová - trendy pro rok 2016

Konec loňského roku ukázal, které barvy budou "in" v roce 2016, my vám ale ukážeme, s jakou barvou můžete trendy růžovou a modrou zkombinovat. Kdo si myslí, že tyto sladké tóny jsou nejvhodnější do dětských pokojíčků a venkovských interiérů, ten se pěkně plete! Podívejte se, jak vypadá růžová v kombinaci s moderním betonem, s jakou barvou se nejlépe cítí pastelově modrá nebo jak snadno lze oživit stávající interiér podle nového trendu.

Pastelově růžové barvě sluší šedá. Pokud je váš interiér zařízen v moderním stylu, ve kterém převládá betonová stěrka, moderní rovné linie a velká prosklenná okna, pak neváhejte a sáhněte po růžovém gauči a trendy přídavných stolečcích ve skandinávském stylu. Tato jemná kombinace zaručuje nevtíravou moderní eleganci.

Ti, kteří si s interiérem rádi hrají, vědí, že neutrální šedá barva nábytku nabízí nekonečné možnosti kombinací barev. Takže hurá do toho, už stačí jen nově vymalovat a váš obývací pokoj bude zase trendy!

Modrá barva miluje bílou a přírodní dřevo. Ať už jste nadšencem pro moderní styl nebo si libujete v útulném venkovském podkroví, určitě použijte právě tuto přírodní kombinaci. Přírodní dřevo dodává každému interiéru pohodlí a útulnost. A to platí pro všechny styly a typy interiérů. Výrazně kontrastní černé doplňky podtrhují charakter místnosti. V moderních interiérech použijte sytě černé kontrastní dekorace, ve vintage interiérech volte raději šedočerné s nádechem patiny.

Jemný modrý pastelový tón můžete doplnit o dva tóny sytějším odstínem, vaše sezení v obýváku nebude působit uniformovaně, ale bude plastičtější. A už vůbec nevadí, že pohovka a křeslo nejsou ze stejného obchodu!Diskuze

Články

 

Barvy země

Zemité odstíny - to jsou barvy pro letošní sezónu

 

Jak vybrat barvu do interiéru

Malý rádce pro výběr barev

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)