Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Haan Decor   www
Na seznam kategorie

Stylové doplňky ve skandinávském stylu

Stylová dóza
Pomocníci do kuchyně
Stylové doplňky ve skandinávském stylu
Přidat do stylu
Cena: info u výrobce
Haan Decor, www.haandecor.cz

Stylově a skandinávsky

Rádi bychom vám představili nový internetový obchod Haan Decor, který se zaměřuje na prodej kvalitních dekorativních předmětů a doplňků do bytu a zahrady. Produkty pochází převážně z Dánska a reprezentují styl severských zemí. Při jejich výrobě je kladen důraz na detail, jedná se zejména o ruční práce a staré řemeslné techniky, a tím si produkty zachovávají svou originalitu.

Haan Decor je příběhem ženy, která po letech působení na vysoké manažerské pozici, našla nový smysl a uspokojení v pracovním životě,  založením internetového obchodu s kvalitními doplňky a vybavením do interiéru a exteriéru. Ještě před tím se začala věnovat zahradní architektuře a to jí přivedlo na myšlenku založit si vlastní internetový  obchod s doplňky. Haan Decor si váží stálých zákazníků, kteří se do obchodu vracejí, a připravil pro ně speciální Věrnostní program, který zvýhodňuje opakované, ale i jednorázové nákupy. V případě, že by si zákazník nebyl výrobkem zcela jistý jen podle fotografie, je možné se po domluvě přijet podívat do provozovny Haan Decor. Cílem internetového obchodu Haan Decor je nabídnout zákazníkům produkty, které budou vyvolávat emoce a díky kterým se lidé budou ve svém domově cítit dobře a vždy se do něj rádi vracet. Haan Decor chce být zákazníkům dobrým partnerem, proto byl při tvorbě webu kladen důraz nejen na jeho design, ale také přehlednost a snadnou uživatelskou ovladatelnost.

V internetovém obchodě zákazníci naleznou širokou škálu dekorativních předmětů a doplňků, včetně drobného nábytku do bytu a zahrady. Produkty jsou rozděleny do několika hlavních kategorií a některé z nich následně rozděleny do podkategorií, podle svého typu a místa využití. Jsou zde doplňky do kuchyně, do koupelny, kvalitní proutěné a pletené koše, stylové a designově čisté rámečky a obrazy, svícny a svíčky, květináče a vázy, umělé květiny s přirozeným výrazem, mnoho typů osvětlení (lampy, lustry, stínidla), textil (polštáře, plédy, runnery, ubrusy, závěsy), zrcadla, drobný nábytek rozdělený do interiéru a zahrady a v neposlední řadě doplňky do zahrad a terasy, jako jsou květináče a lucerny.

Součástí nabídky internetového obchodu Haan Decor sou také služby v oblasti zahradní architektury ve spolupráci se zahradním ateliérem Garden Point, který má mnohaleté zkušenosti v tomto oboru. Vypracujeme zákazníkům projekt na novou zahradu, nebo na rekonstrukci stávající zahrady, včetně realizace. Více informací se nachází v sekci Služby.

V sekci Inspirace si zákazníci mohou prohlédnout galerii fotografií a inspirovat se nápady, jak si byt zařídit. Jsou zde linie dvou stylů – klasického a romantického. Klasický styl se vyznačuje především čistými liniemi jednoduchého rustikálního stylu. Romantický styl ztvárňuje ženskost a jednoduchý životní styl moderní doby, s nádechem romance a důrazem na kvalitní ruční a řemeslné práce, které se odráží v detailech různých ornamentů a ozdob. Oba styly jsou inspirovány přírodou a přírodními materiály, jako je dřevo, kámen, písek, minerální látky a kořeny.Diskuze

Články

 

Malý byt v Paříži

Matthew Brookes, žijící v Paříži, nechal nahlédnout do svého malého bytu.

 

Stylové retro bydlení

Podívejte se jak se bydlí v retro stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)