Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Deee   www
Na seznam kategorie

Interiérové delikatesy

Nastal čas pro zahradní pohoštění
Na jídelním stole kombinujte podnosy i tácky
Interiérové delikatesy
Přidat do stylu

Inspirujte se neobyčejným antik stylem

Inspirujte se interiérovým stylem, který neztrácí svoji delikátnost ani v průběhu času. Poohlédněte se zpět a využijte zajímavé nápady, které byly již dávno vymyšleny - stačí po nich jen "sáhnout".

Inspirujte se tajnými vchody do ložnic francouzských dam a vytvořte si stylovou šatnu nebo jen důmyslně využijte výklenek ve zdi. Věřte, že díky předem promyšlené dispozici ušetříte nemalé peníze za nábytek a vaše ložnice bude opravdu originální.

Tapety s výrazným motivem stylově nahradí finančně náročné umělecké originály. Stěny, které na sobě nosí podobně výraznou tapetu už nemusíte ničím zdobit.

Látkové paravany nejsou běžně dostupným interiérovým doplňkem, ale pokud se poradíte s odborníkem, jistě vám poradí, kde a jak pořídit skvost, který dokáže funkčně a esteticky rozdělit prostor.

Zařídit si bydlení inspirované klasickým antik stylem vyžaduje velkou dávku vytříbeného vkusu, smyslu pro detail a harmonii. Ne každý z nás je schopen vytvořit vyvážený interiér. Často se díky nadměrnému kombinování interiér zvrhne v kýč. Ale nebojte se, pokud chcete vsadit na jistotu, pak používejte neutrální barvy. Odstíny šedé, krémové a bílé jsou zárukou "čístých" interiérů.. Jejich lehkost a eleganci nezdolá ani žádný zub času.Diskuze

Články

 

Slavnostní podzimní jídelní stůl

Slavnostně prostřený stůl

 

Jemné tóny pro křehký domov

Použitím jemných barev navodíte křehkou atmosféru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)