Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Luxusní grilovací talíře

Stylové krmítko pro ptáky
Barevné mističky ve tvaru květu
Luxusní grilovací talíře
Přidat do stylu
Cena: 1 274,- Kč
Eva Solo, www.homein.cz

Luxusní grilovací talíře - zážitky pod širým nebem

Nový grilovací talíř značky Eva Solo dodává životu pod širým nebem dotek elegance. Užijte si na své zahradě stylovou grilovačku!

Grilovací talíř Eva Solo byl navržen pro lidi, kteří oceňují elegantní funkčnost. Dodává životu pod širým nebem stylový nádech, který nároční zákazníci vyžadují. Kvalita je skvělá a design je dokonale jednoduchý, což znamená, že talíř sedí stejně dobře na stole z neopracovaného dřeva jako na bílém ubruse.

Bílý porcelánový talíř se zvednutými okraji je perfektní na dobře propečený steak. A protože je oválný, nezabere příliš mnoho místa.

Grilovací talíř je nejnovějším příspěvkem k outdoorovému sortimentu značky Eva Solo, který již zahrnuje celou řadu výrobků s luxusním designem. Bílé porcelánové talíře se hodí k výrobkům, jako je stolní gril značky Eva Solo a krásné poháry s uchem.

Nyní je možné prostřít stůl k intimní večeři pro dva nebo k zahradnímu brunchi  pro rodinu a přátele, aniž by bylo nutno uchylovat se ke kompromisům, pokud jde o styl a kvalitu.

Grilovací talíř Eva Solo, sada dvou talířů v krabici.Diskuze

Články

 

Savoyské Alpy - luxusní zimní bydlení

Luxusní bydlení v savoyských Alpách

 

Bydlení podle Ully Koskinen

Inspirujte se stylem designérky

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)