Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

V jakém stylu budou letošní Velikonoce?

Podkrovní ložnice v přírodním stylu
Svatební inspirace z naší zahrady
V jakém stylu budou letošní Velikonoce?
Přidat do stylu

Stylové Velikonoce na několik způsobů

Letošní velikonoční inspirace jsou nabité mnoha styly. Podívejte se, jak mohou vypadat Velikonoce po skandinávsku, francouzsku, Velikonoce s nádechem romantiky, extravagance, nostalgie nebo tradičně v přírodním stylu.

Velikonoční vajíčka můžete "zavřít" do ptačí klece nebo jiné drátěné dekorace. U nás si na vajíčka můžete pořídit stylovou drátěnou kabelku, která vykouzlí dokonalé Velikonoce v romantickém francouzském stylu.

Romantické francouzské Velikonoce vytvoříte i pomocí kombinace jemných růžových květů, lehoučkých kropenatých peříček a křepelčích vajíček.

Použít můžete i zelenkavé květy hortenzií umístěných spolu s vajíčky a peříčky v nefalšovaném hnízdě.

Mech a kov - to je ta správná kombinace pro skandinávský styl. Pokud ještě nevlastníte tepanou mísu nebo talíř, pak si je snadno pořídíte zde.

Plechové květináče na tulipány prodává mnoho obchodů, nám se však moc líbí tento zinkový od IKEA.

Inspirovat se můžete i minimalistickým stylem. Uvítají ho všichni, kteří mají málo času na barvení a nejsou si jistí svojí kreativitou. Pro ně tu máme tip na jednoduchou velikonoční snídani, ke které stačí lněný ubrousek a přírodní větvička.

Velikonoce v přírodním stylu nejsou sice pestrobarevné, ale i tak mají co do sebe. Co myslíte?

Oblíbený vintage styl se bezvadně hodí i k Velikonocům. Nezapomeňte, že vintage styl má jemný nádech nostalgie, a proto staré příbory, talíře a skleničky doplňte raději o kvetoucí větvičku třešně než o vázu plnou drahých květin.

Pro absolutní nostalgiky tu máme jednu nepřehlédnutelnou inspiraci vajíček v prvních dětských botičkách.

Nakonec nemůže chybět ani tradiční postup přírodně barvených vajíček od venkovských slepic - krásnou barvu cibulových slupech jen málo co překoná!Diskuze

Články

 

Inspirativní jednoduchý styl

Velmi jednoduchý design a fantastické okolí

 

Bydlení ve stylu francouzského venkova

Nádherný interiér domu na francouzském venkově.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)