Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Zákaznické kartičky S&I

Letní dekorace v našem patiu S&I
Měsíc čaje v S&I jsme doplnili o čajové konvičky
Zákaznické kartičky S&I
Přidat do stylu
Cena: 500,- Kč
Styl&Interier

Zákaznické kartičky S&I

 

Máme pro vás skvělou novinku! Pořiďte si naši časově neomezenou zákaznickou kartičku S&I, kterou si můžete nabít v částce od 500 Kč do 5000 Kč!

Chcete nakupovat snadno a ušetřit čas? Pak tu pro vás máme jedinečnou novinu - zákaznickou kartičku S&I! Zákaznická kartička S&I je i skvělým dárkem pro Vaše blízké. Použít ji můžete jak v naší restauraci, tak i v našem obchodě. Záleží jen na vás. Kartička je časově neomezená a při každé transakci se na účtence zobrazí zbývající výše konta, takže budete mít vždy přehled o každé návštěvě naší kavárny.

Zákaznická karta je zcela zdarma a ulehčí Vám čas i peníze. Nepropásněte jedinečnou příležitost a zastavte se v naší kavárně S&I pro kartičku, se kterou se bude nakupovat jedna radost!

Nezapomeňte si přečíst obchodní podmínky.

Navštivte naši kavárnu a obchod ve Vodičkově ulici a nezapomeňte se podívat také na náš e-shop, kde pro vás připravujeme nové jarní dekorace.Diskuze

Články

 

Přímořské dekorování

Přímořský dekor vás přenese na pláž omývanou příbojem

 

Lepší už to nebude?

V listopadu jsme upgradovali interier naší restaurace, zimní zahrady i altánu, přijďte posedět!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)