Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Výjimečné dárky jedině v S&I

Alkoholické dorty naší cukrárny S&I
Dárkové balíčky v S&I
Výjimečné dárky jedině v S&I
Přidat do stylu
Cena: 1 850,- Kč
Styl&Interier

Výjimečné dárky jedině v S&I

Náš obchůdek v patiu je opět plný rozmanité nabídky nejen vánočního zboží, ale hlavně tipů na dárky. Hledáte jedinečné dekorace do svého interiéru nebo originální vánoční dárek pro své blízké? Rozdávejte spolu s námi radost a vyberte si jedinečný kousek, který vás potěší. Nenechte si ujít kolekci vintage doplňků do vaší kuchyně, jedinečné kovové a betonové svícny v moderním stylu, nádherné ozdoby na stromeček a spoustu dalších dekorací.

Naše tipy!

Vybrali jsme pro vás jedinečné dárky, které najdete v našem obchůdku S&I nebo na eshopu. Podívejte se spolu s námi na originální kousky, které potěší vaši rodinu i přátele.

Dárek pro vaše milované kozorohy. Originální svícen ve tvaru kozoroha potěší nejen jako vánoční dárek, ale také jako dárek narozeninový. Jedinečný kovový svícen bude opravdovým skvostem každého interiéru. Součástí tohoto svícnu je i krásná zelená svíčka.

Vhodný dárek pro pány? Máme ho! Kovové hodiny ve tvaru volantu jsou nejen originálním dárkem, ale i praktickým a luxusním doplňkem do pánského interiéru.

Nezapomněli jsme ani na děti. Originální mapa světa se promítá do podoby hlavy slona a býka. Tyto ručně vyrobené 3D puzzle budou skvělým doplňkem a hravým dárkem pro děti.

Připravujete si doma vaječný likér? Pak pro vás máme jedinečné skleněné karafy, díky kterým můžete váš domácí vaječný likér stylově darovat! Vyberte si z několika druhů - vysoké, nízké nebo oblé karafy seženete pouze v našem obchůdku ve Vodičkově ulici.

Pohodové Vánoce plné klidu a kouzelných okamžiků? Užijte si snídani do postele díky ratanovému stolku nebo podnosu, na kterém si můžete nechat odnést snídani rovnou do postele.

 

Navštivte naše patio ve Vodičkově 35 nebo e-shop a inspirujte se!Diskuze

Články

 

Interiér s kouzlem Vánoc

Nádherný minimalistický interiér s kouzlem Vánoc

 

Veronika bydlí v zahradním domku

Reportáž o bydlení v zahradním domku pro odvážné a kreativní

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)