Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Tip, jak prostřít na Velikonoce

 Dětská židle houpací koník
Dorty, které musíte mít!
Tip, jak prostřít na Velikonoce
Přidat do stylu
Cena: 159,- Kč
S&I

Tip, jak prostřít na Velikonoce

V jednoduchosti je krása, a proto pro vás máme tip, jak jednoduše prostřít velikonoční tabuli. Vykouzlete neopakovatelnou atmosféru! Inspirujte se netradičními způsoby, jak nadekorovat váš interiér.

Prostřít velikonoční tabuli není nic složitého. Jaro si zakládá na veselých barvách a jasných kombinacích vzorů a různých detailů. Tentokrát ale můžete vyzkoušet jednoduché přírodní prostírání s vajíčkem, lněným ubrouskem a jemnou květinou. Vytvořte minimalistického velikonočního zajíčka a máte vyhráno. Inspirujte se!

Vajíčka mohou být nadekorována mnoha způsoby. Záleží jen na vás, jaký typ barvení a dekorování si vyberete! 

Zkuste barvení vajíček přírodní cestou. I tato metoda vám zaručí nádherně barevnou mísu s velikonočními vajíčky. Doporučíme vám, jaké koření nebo zelenina jsou pro barvení vhodné:

Žlutou vám zaruční kurkuma, hnědé dosáhnete cibulovou šlupkou a s pomocí červené vznikne nádherná rudá barva. Co ale třeba červené zelí nebo borůvky? Ty vytvoří dokonale temný modrý tón. 

Náš tip!

Jak docílit zelené? Vyzkoušejte třeba mražený špenát nebo kopřivu!

Skleněné vázy nesmí chybět v žádném jarním interiéru interiéru! Pořiďte si nádhernou skleněnou vázu, květiny v ní budou vypadat skvěle!

A co víc?

 

Nenechte si ujít roztomilý cibulový hrnek na našem e-shopu! Vychutnejte si z něj lahodnou kávu, voňavý čaj, ale i skvělé kakao nebo horkou čokoládu!

Velikonoční dekorace bude vypadat famózně i na tomto podnosu!

 

 

Zdroj: pinterest.com


Diskuze

Články

 

Zahrada nebo umění?

Zahradní architektura je umění. Pusťte se do toho také!

 

Na návštěvě u Jos

Inspirující bydlení s dotekem retra

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)