Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Styl & Interier    www
Na seznam kategorie

Nové zboží právě dorazilo!

Co všechno musíte mít?
Sladké doplňky nejen do cukrárny!
Nové zboží právě dorazilo!
Přidat do stylu
Cena: 289,- Kč
Styl&Interier

Nové zboží právě dorazilo!

Máme pro vás rozmanitou nabídku nového zboží, které k nám právě dorazilo! Nenechte si ujít kolekci industriálních doplňků do vašeho obývacího nebo dětského pokoje, jedinečné kamenné a atypické svícny v moderním stylu a spoustu dalších originálních dekorací. Máme pro vás tipy, jak dokonale vyzdvihnout interier a s čím tyto doplňky kombinovat! Navštivte naše patio ve Vodičkově 35 nebo e-shop a inspirujte se.

Na konzervativní styl zapomeňte

Nebuďte příliš konzervativní a vneste do své kuchyně trochu extravagance! Všechno nemusí být dokonalé, a proto nevytahujte sváteční porcelán, ale raději sáhněte po obyčejné masivní keramice v bílé barvě. Kombinujte nekombinovatelné! Ať už máte moderní, skandinávský nebo industriální interiér, rozhodně nešlápnete vedle, když váš jídelní stůl prostřete masivní keramikou s různými prvky. Víte, že kombinace masivní keramiky a křehkého skla působí uvolněně a stylově?

Každý prostřený stůl by měl mít svůj akcent. V našem obchůdku ve Vodičkově ulici si můžete zakoupit jedinečný talíř s motivem kravičky, na kterém se budou všechna jídla přímo vyjímat.

A co víc?

Znovu jsme pro vás přivezli keramické dezertní talířky s jemným krajkovým dekorem, na kterých jste si mohli dopřávat naše lahodné dorty a cheesecaky z cukrárny S&I.

Patina a dřevo!

Patina se znovu stává moderním způsobem opracovávání povrchů nejen nábytku, ale také interiérových doplňků. Patina přidává na autentičnosti a předmětům dodává historizující nádech a zajímavou atmosféru. My pro vás máme nádherný dřevěný tác s kovovými uchy, který prostě musíte mít! Tento masivní podnos v industriálním stylu bude na vašem jídelním stole zářit! Je jako stvořený pro dekoraci a servírování.

Dřevo jako doplněk interiéru

Dřevo a dřevěné doplňky vytváří v interiéru zajímavý abstraktní dojem, proto se nemusíte bát využít tento podnos i jako základní dekoraci do obývacího pokoje.

Kamenné svícny pro kouzelnou atmosféru domova

Pořiďte si nadčasový kamenný svícen, který rozzáří váš interiér, probudí v něm duši a dodá mu elegantní kouzelnou atmosféru. Stylové doplňky učiní váš domov krásnějším a stylovějším. Díky jedinečnému a odolnému materiálu je můžete využít i ve vaší zahradě. Vykouzlete jimi romantickou atmosféru při nádherném letním večeru. Máme pro vás pestrou nabídku atypických kamenných svícnů, stačí si jen vybrat!

Opičky nejen do dětského pokoje

Netradiční háčky ve tvaru zavěšené opičky si zamilujete! Pokud chcete být originální, styloví a nemáte rádi nudu, máme pro vás jedinečné kovové háčky! Myslete na to, že každá věc ve vašem interiéru by měla být něčím zajímavá, hravá a tak trochu extravagantní. Dokonce i háčky na oblečení, tašky či ručníky, mohou být akcentem místnosti. Ručně opracované opičky jsou tou nejlepší volbou, nemyslíte?

Box, box, box!

Vintage koše a boxy hrají skoro v každé domácnosti důležitou roli. Napadlo vás ale někdy, že nemusí plnit jen ten jediný účel, pro který jsou vyrobeny? Nepoužívejte je jen pro uskladnění, ale použijte je jako malý kousek nábytku. 

Máme pro vás krásné dřevěné boxy v několika barevných variacích. Stačí si jen vybrat!

 

Navštivte naše patio ve Vodičkově 35 nebo e-shop a inspirujte se!Diskuze

Články

 

Naposledy v letním bytě

Letní byt plný neobyčejných retro kousků

 

Pařížský loft interiér

Nádherný loft interiér v Paříži

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)