Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Letní dekorace v našem patiu S&I

Kouzelný advent v S&I
Zákaznické kartičky S&I
Letní dekorace v našem patiu S&I
Přidat do stylu
Cena: 3 500,- Kč
Styl&Interier

Letní dekorace v našem patiu S&I

Léto ještě nekončí a my chceme, abyste si společně s námi užili poslední teplé dny, načerpali sílu do nadcházejících zářijových dnů a dopřáli si kouzelnou atmosféru u nás v S&I. Náš obchůdek v patiu je opět plný rozmanité nabídky. Máme pro vás výběr skvělých doplňků, ale i menšího nábytku. Rozdávejte spolu s námi radost a vyberte si jedinečný kousek, který vás potěší. Nenechte si ujít kolekci vintage doplňků do vaší kuchyně nebo jedinečné kovové a skleněné svícny v moderním stylu. Hledáte originální malý nábytek? Pak pro vás máme dřevěné konferenční a noční stolky, kovové kinetické stolky, přírodní kulaté a hranaté pufy nebo chlupaté polštáře různých barev. Tentokrát jsme nezapomněli ani na jedinečné květináče v africkém nebo moderním stylu. Dovezli jsme i ratanové koše různých velikostí, kterých není nikdy dost!

Ponořte se do světa Hygge

Ponořte se do světa hygge, skandinávského myšlení a stylu bydlení. Pro maminky s miminky máme v nabídce drhanou závěsnou kolébku, která váš interiér nebo zahradu dovede do naprosté dokonalosti. Hygge si zakládá na přírodních materiálech a barevných tónech, které vytvoří dokonalou domácí atmosféru.

Přijďte se podívat do našeho patia a pořiďte si i malby na dřevě s dětskými motivy.

 

Náš tip!

Naprostým skvostem našeho patia jsou extravagantní stolní lampy se stříbrným nebo zlatavým podstavcem a jedinečnými sametovými širmy, které vás svým designem okouzlí. A co teprve velké designové vázy? Ty prostě musíte mít! Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

 

Navštivte naše patio ve Vodičkově 35 nebo e-shop a inspirujte se!Diskuze

Články

 

Jednoduše, ale stylově!

Přivítejte jaro ve skandinávském interiéru!

 

Zahrada nebo umění?

Zahradní architektura je umění. Pusťte se do toho také!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)