Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Kouzelný advent v S&I

Letní dekorace v našem patiu S&I
Kouzelný advent v S&I
Přidat do stylu
Cena: 299,- Kč
Styl & Interier

Kouzelný advent v S&I

První adventní víkend je ve znamení originálních vánočních dekorací v S&I. Letos jsme pro vás přivezli opravdu nádherné a originální vánoční dekorace, které se hodí do každého interiéru. Už máte nakoupené dárky nebo teprve vybíráte ty nejlepší? My je pro vás máme! Ať už chcete udělat radost sobě, svým blízkým nebo kolegům, rozhodně vyberete ten nejkrásnější kousek pro každého!

 

Třpytivé věnce, lucerny nebo originální svícny severského stylu? Hřejivé plédy a kožešiny, luxusní polštáře nebo závěsné hvězdy a sněhové vločky? Jedinečné a originální dekorace si můžete zakoupit v našem kamenném obchůdku S&I.

Minimalistické kovové stolky, dlouhohořící svíčky nebo originální lampy se semišovým širmem? Záleží pouze na vás, co si vyberete.

Líbí se vám zlatý adventní věnec nebo si na slavnostně prostřeném stole nenecháte ujít svícen ve tvaru větvičky? V nabídce máme i luxusní svíny na dřevěné nožce, a to rovnou ve třech velikostech! Vybere si určitě každý.

Nepřehlédněte ani zlaté květináče na vánoční stromeček, kouzelná světýlka ve tvaru hvězdiček a stříbrné ozdoby ve tvaru žaludu.

Etažér na vánoční cukroví? Máme ho pro vás! Navštivte nás v kamenném obchůdku ve Vodičkově 35. Těšíme se na vás!

Foto: www.superclona.czDiskuze

Články

 

Trendy maximalismus

Nový maximalismus vs. známý minimalismus

 

Oživení kuchyně

Přečtěte si, jak vytvořit zajímavou kuchyni v šedém provedení

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)