Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Svěží novinka v S&I

Jednoduchá dekorace na léto?
Léto ve výrazných tónech
Svěží novinka v S&I
Přidat do stylu

Svěží novinka v S&I

Dopřejte si v těchto vedrech svěží drinky a domácí limonády na naší kouzelné zahrádce. Jako novinku jsme pro vás připravili Gin&Tonic hned v několika variacích. Přijďte ochutnat! Na co se můžete těšit?

Classical G&T

Gin Hendrick´s a tonic water

Skotský gin jako žádný jiný. Díky obsahu výtažků z bulharských damascénských růží a výběrových salátových okurek si ho opravdu nespletete. Ve vůni i chuti dominuje tradiční jalovec a citrusové ovoce, kterým svěží květinově-okurkový doprovod neuvěřitelně sluší.

 

Pink G&T

Gin Beefeater Pink a tonic cherry

Beefeater PINK je prémiový gin s nádechem jahody. Je vyráběn a destilován v Londýně pod dohledem master distillera Desmonda Payna, průkopníka ve světové výrobě ginů, a jako jeden z mála ginů se stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Při tvorbě se Payne inspiroval kreativitou a tvůrčí zvědavostí zakladatele značky Beefeater, Jamese Borrougha. Původním povoláním lékárník, Borrough během svého působení na pozici palírníka vyrobil nespočet skvělých lihovin, jako jsou malinový gin, cherry brandy, British Brandy či mátové bittery.

 

Summer G&T

Gin Beefeater, Cointreau a tonic water

Beefeater London Dry se vyrábí macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Díky zkušenostem master distillera Desmonda Paynea vzniká v Beefeater Distillery unikátní destilát s hlubokou tradicí a jedinečným charakterem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly.

 


Classical G&T

 

Pink G&T

 

Summer G&T

 

 

Těšíme se na vás!

S&IDiskuze

Články

 

Přidej se k nám!

Do našeho týmu hledáme posily.

 

Surové dřevo a kámen

Nahlédněte s námi do původního interiéru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)