Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Správná letní BBQ párty!

Stylový pracovní koutek
Mezonetový byt s pracovním koutkem
Správná letní BBQ párty!
Přidat do stylu

Správná letní BBQ párty!

Léto je za dveřmi a na nás je, abychom si ho pořádně užili! Máme pro vás zajímavé tipy, které by měly být nezbytnou součástí každé letní zahradní párty. Uspořádat pro své přátele nezapomenutelnou akci nemusí být tak jednoduché, jako se na první pohled zdá. 

Máme pro vás několik zábavných a tvůrčích nápadů, které rozhodně stojí za to!

Nesmíme zapomínat na to, že společně trávené chvíle u stolu by měly být hlavně překrásným kulinářským zážitkem. Je velmi důležité nejen to, jaké jídlo budeme podávat, ale i jakým způsobem ho naservírujeme a jak nadekorujeme příjemnou tabuli.

Abychom si usnadnili výzdobu exteriéru, musíme si nejprve vhodně zvolit téma celé zahradní akce. Ať už jsou vám blízké filmové motivy, různé inspirace ze světa nebo jen barevné odstíny, vždy vám pomohou k dokonalé atmosféře. Nezapomeňte, že se párty často přetáhnou až do nočních hodin, proto musíte myslet na dodatečné osvětlení - lucerny, svícny nebo girlandy. Vhodné osvětlení navíc dodává útulnější atmosféru, proto mu věnujte pečlivou pozornost.

Buďte připraveni na všechno! Vytvořte si na své zahradě stylové samoobslužné bary, uvidíte, že tím potěšíte nejen dospělé, ale i děti. Inspirací vám mohou být tyto skleněné dózy s nealkoholickými nápoji.

Máte na zahradě staré kolečko? Pokud ano, tak ho využijte jako stylovou chladničku pro vaše drinky. Kolečko očistěte, ozdobte a vysypte ledem. Stačí tak málo a osvěžující nápoje jsou na světě! Dáme krk za to, že právě tento nápad bude zlatým hřebem vaší oslavy!

A co takhle malý zahradní coffee bar? Ozdobte si dřevěný stolek papírovými girlandami, do skleněných dóz připravte cukr, sušenkovou pochoutku a stylový stánek je na světě!Diskuze

Články

 

Dekorování chodby

Vánoční dekorování chodby

 

Romantická kavárna S&I

romantická kavárna s altánem ve výjimečné zahradě v centru Prahy

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)