Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Život je krásný!

Hledáme nové kolegy
Kuchyně S&I v plném provozu
Život je krásný!
Přidat do stylu

Život je krásný!

A může být ještě krásnější! Zveme Vás do naší zahrady na příjemný oběd, zážitkovou večeři nebo odpolední kávu s neodolatelnými dezerty. Nenechte si po dlouhé době ujít první letní dny v S&I! Všichni se na Vás těšíme a věříme, že Vás naše "menu novinky" potěší.

 

Chobotnice s pimentonem a chorizovým prachem

Pomalu tažená v červeném víně a potom zprudka restovaná do křupavé kůrky, podávaná v omáčce s pimentonem, grenaille brambůrky a prachem z choriza - taková je naše chobotnice inspirovaná Španělskem. Doporučujeme jak jinak, než se skleničkou dobrého španělského červeného vína.

 

Český pstruh s křenovou espumou

Tento lehký předkrm vás překvapí vyváženou chutí zauzeného filátka ze pstruha, křenové espumy a salátku z jablek Granny Smith.

 

Flank steak a lanýžový demi glace

Stařený steak jsme doplnili delikátní omáčkou z bílých lanýžů, bramborovou terinou, restovaným špenátem a lupínky pečené cibule. Doporučujeme nevynechat skleničku Primitiva nebo Cabernetu Sauvignon z Kalifornie.

 


Sladká tečka s kávou

Naše cukrárna pravidelně překvapuje stále novými a novými chutěmi. Tento týden máme v nabídce nadýchaný dort s bezinkovým krémem, mátovým želé a jahodami, ostružinovo-levandulový dort, kávový oreo cheesecake, osvěžující yuzu cheesecake nebo letní melounový cheesecake. Vychutnejte si je s profesionálně připravenou kávou od našich baristů.

 

Využijte online rezervace

Jsme moc rádi, že jste se nám vrátili. Bohužel během dne je jen málo chvil, kdy můžeme rezervace osobně vyřídit po telefonu. Doporučujeme raději využít snadnější cestu včasných online rezervací na našich webových stránkách: www.stylainterier.cz

 

Váš Styl a InterierDiskuze

Články

 

Malý byt v Paříži

Matthew Brookes, žijící v Paříži, nechal nahlédnout do svého malého bytu.

 

Menu pro nový týden

Co jsme pro vás připravili tentokrát?

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)