Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Vylepšené menu!

Snídaně a brunche - nová otevírací doba!
Doražte na AfterCorona Party!
Vylepšené menu!
Přidat do stylu

Čeká nás druhý červnový týden, a i když počasí neslibuje zrovna sluncem zalité dny, nezoufejte - postaráme se o to, abychom si všichni ten začátek léta užili, i přes nepřízeň počasí! 

 

 

1) Vylepšená obědová menu 

Od 11:00 do 15:00 hodin, tedy po dobu obědového menu, se naši kuchaři nezastaví. Jsme moc rádi, že vám naše obědy tak chutnají, takže jsme se rozhodli, vám zážitek ještě vylepšit! Od tohoto pondělí se tedy můžete těšit na rozšířené a chuťově vylepšené obědové menu, které bude obsahovat rovnou pět fantastických gastro zážitků. Tak koukněte do přílohy!

 

 

2) Máme novou paní cukrářku. Rádi bychom vám k tomu řekli víc, ale to prostě nejde popsat. To musíte ochutnat!

 

 

3) Počasí hrozí občasnými deštíky, ale vy milujete zahrádky? U nás kapky vody nejsou problém! Naše zimní zahrada (altán) vás uchrání před deštěm a zároveň budete mít stále příjemnou atmosféru zahrady.

 

 

4) Tento týden proběhla AfterCorona Party vol. 2 a byla zase skvělá! I když nás (stejně jako při první party) trošku pozlobilo počasí. To ale neznamená nic jiného, než to, že budeme muset brzy udělat další. Protože jak se říká, do třetice všeho dobrého - on ten teplý vlahý večer klapne!

 

 

 

A navíc se nyní můžete zapojit a říct si, co byste chtěli! Ať už vaše nápady a přání na téma jídla, alkoholu, živé hudby nebo jakékoliv jiné zábavy. Jednoduše nám odpovědí na tento mail dejte vědět, co byste na další party uvítali právě vy.:)

 


 Diskuze

Články

 

Moderní bydlení na venkově

Dopřejte si ničím nerušený, zdravý a komfortní život na venkově

 

Klasické americké koberce

Pestrá dekorace interiéru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)