Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Tyhle novinky si nenechte ujít!

Brunch & Grill
Slavná snídaňová trojka - dokonalé omelety, vejce a lívance
Tyhle novinky si nenechte ujít!
Přidat do stylu

Tyhle novinky si nenechte ujít!

Šéfkuchař Michal Šorf nově zařadil na naše menu luxusní předkrm ve velkém francouzském stylu - pečená kachní foie gras s marinovanou hruškou, lísko-oříškovým crumblem, demi-glace s portským vínem a vanilkou.

Oblíbený hovězí tatarák spojil s lanýžovou majonézou a marinovanými liškami a vznikl vymazlený krasavec plný lahodných chutí.

Pro inspiraci si sáhl i do středomoří, a tak se u nás můžete nechat houpat na vlnách chutí pražmy královské se zeleným chřestem, cherry rajčátky a fregolou sardou.

Od našich baristů Honzy a Montyho máme připravenou nekonečnou skleničku prosecca a nekonečné množství libovolných koktejlů po dobu 2 hodin - obzvlášť vhodné pro víkendové brunche, ale i letní odpoledne a večery!

To, že má náš mistr cukrář Radek Čejka všechno dokonalé, je vidět každý den nejen ve vitríně, ale i v krabicích, ve kterých si odnášíte dorty na objednávku. Práce má hodně, a přesto stále vylepšuje a vylepšuje. Zkuste upgradovaný cheesecake s bílou čokoládou a letním ovocem nebo brownies cheesecake s křupinkami a fíky.

 

Těšíme se na vás! 

Restaurace Styl&Interier

www.stylainterier.cz/kavarnaDiskuze

Články

 

Jak vyskládat dříví na chalupě či v interiéru

Poradíme vám, jak stylově vyskládat dříví v interiéru

 

Inspirativní jednoduchý styl

Velmi jednoduchý design a fantastické okolí

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)