Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Tyhle novinky si nenechte ujít!

Ave Caesar!
Zahrada plná štěstí!
Tyhle novinky si nenechte ujít!
Přidat do stylu

Tyhle novinky si nenechte ujít!

Šéfkuchař Michal Šorf nově zařadil na naše menu luxusní předkrm ve velkém francouzském stylu - pečená kachní foie gras s marinovanou hruškou, lísko-oříškovým crumblem, demi-glace s portským vínem a vanilkou.

Oblíbený hovězí tatarák spojil s lanýžovou majonézou a marinovanými liškami a vznikl vymazlený krasavec plný lahodných chutí.

Pro inspiraci si sáhl i do středomoří, a tak se u nás můžete nechat houpat na vlnách chutí pražmy královské se zeleným chřestem, cherry rajčátky a fregolou sardou.

Od našich baristů Honzy a Montyho máme připravenou nekonečnou skleničku prosecca a nekonečné množství libovolných koktejlů po dobu 2 hodin - obzvlášť vhodné pro víkendové brunche, ale i letní odpoledne a večery!

To, že má náš mistr cukrář Radek Čejka všechno dokonalé, je vidět každý den nejen ve vitríně, ale i v krabicích, ve kterých si odnášíte dorty na objednávku. Práce má hodně, a přesto stále vylepšuje a vylepšuje. Zkuste upgradovaný cheesecake s bílou čokoládou a letním ovocem nebo brownies cheesecake s křupinkami a fíky.

 

Těšíme se na vás! 

Restaurace Styl&Interier

www.stylainterier.cz/kavarnaDiskuze

Články

 

Moderně podle Clodagh

Jednoduše, moderně, minimalisticky podle filosofie Feng Shui

 

Moderní bydlení s detailem

Moderní bydlení plné světla a prostoru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)