Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Styl & Interier    www
Na seznam kategorie

Slavná snídaňová trojka - dokonalé omelety, vejce a lívance

Tyhle novinky si nenechte ujít!
Víkendové snídaně jsou zpět!
Slavná snídaňová trojka - dokonalé omelety, vejce a lívance
Přidat do stylu

Slavná snídaňová trojka!

 

Omeleta & Vejce Benedict & Americké lívance

O víkendu si u nás užijete perfektní prodlouženou snídani. Naší zahradu otevíráme pro první nedočkavce už v 9,00 hod. Přijďte se nasnídat do naší zahrady, posedět si a dát si dobrý čaj, kávu nebo pomerančový fresh pod mohutnými platany, poslechněte si ranní zpěv ptáků a podívejte se na poslední třpytivé kapky rosy, než se s přibývajícími slunečními paprsky nadobro vypaří. Slibujeme, že se i ve městě budete cítit jako na dovolené!

Ani ti, kteří si o víkendu rádi pospí, nepřijdou zkrátka - snídaně servírujeme po celý den.

 

Nadýchaná omeleta se šunkou a sýrem

Příznivci klasické kombinace vejce, sýr a šunka jistě najdou potěšení v této krasavici. Naši kuchaři zvolili tradičně kvalitní pražskou šunku od kosti, francouzský ementál a anglický čedar. Omeleta je servírovaná na domácím kukuřičném chlebu, dotažená je parmezánovým crumblem, nakládanými cibulkami, malými okurčičkami cornichons, bylinkami, zeleným olejem a pikantní majonézou s ajvarem a uzenou paprikou. 

 

Extra sýrová omeleta s pečenými rajčaty

Na první pohled se může zdát jednoduše sýrová, ale nenechte se zmýlit - je extra sýrová! Tahle omeleta v sobě hýčká hned čtyři druhy sýrů - mozzarellu, ementál, čedar a parmezán. Skvěle ladí s pečenými rajčaty se semínky koriandru. Pro majonézu jsme našli inspiraci v Indii - naše domácí majonéza je lehce dochucena jemným kari kořením. Ne každý chce hned po ránu uzeninu nebo maso!

 

Vejce Benedict

Ne každý je umí a ne každý je má rád. Krásně tekoucí žloutek v kombinaci s lehkou holandskou omáčkou a opečeným domácím bochánkem, který je tak nydýchaný, že dokáže vsáknout i tu poslední kapku omáčky na talíři. Pro dotažení jsme zvolili svěží citrónovo-petrželkovou gremolátu, která se parádně hodí k uzenému lososovi, ale při focení nám zkrátka došel. Nicméně i s anglickou slaninou chutnají Benedict famózně.

 

Lívance a jedna novinka!

Lívance patří mezi nejoblíbenější sladké snídaně. Je spousta kombinací pro které by se dalo "zemřít", my jsme zvolili čokoládu, karamel, mascarpone, borůvky a maliny. A protože je léto a nastala borůvková sezóna - máme ještě jednu víkendovou novinku navíc: lívance s pravými lipenskými borůvkami se smetanou a creme fraiche - přijďte na ně brzy!

 

Odpoledne s dezertem a kávou

I v sobotu a v neděli můžete víkendou procházku a shopping zakončit v naší zahradě s kávou, dezertem nebo drinkem. Těšíme se na Vás!Diskuze

Články

 

Retro bydlení na cestách kolečkách

Jak se bydlí v karavanu

 

Španělské etno v letním bytě

Inspirativní letní interiér ve Španělsku

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)