Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Zahrada plná štěstí!

Tyhle novinky si nenechte ujít!
Nově otevřeno i v pondělí
Zahrada plná štěstí!
Přidat do stylu

Zahrada plná štěstí!

Naše zahradní restaurace je jako stvořená pro nejrůznější oslavy. Na vaše přání vám připravíme velké šťastné party a svatby až pro 150 osob, ale i menší rodinné oslavy narozenin a promocí. Letních deštíků se bát nemusíte, altán, zimní zahrada i interiér jsou u nás stylově zařízené a i pod střechou si užijete výjimečné prostředí S&I.

 

Čokoládový dort pro Anežku

Na dětskou  narozeninovou oslavu malé Anežky jsme tento týden připravili speciální dětský dort plný čokolády Milky a křupavých sušenek Oreo.

 

Narozeninová pivoňková oslava

Připravit narozeninovou pivoňkou oslavu byla velká voňavá paráda. Prostřený stůl vypadal nádherně a navíc kouzelně voněl. Večer byl plný romatické hudby a mihotavých světýlek.

 

O nic se nemusíte starat!

S pořádáním oslav máme bohaté zkušenosti. Vaše menu "ušijeme" na míru vašim chutím a preferencím. Zajistíme catering včetně slavnostního dortu, květinové výzdoby i příjemné hudby.

 

Každý den novinka na menu

Každý den máme na menu novinku, kterou rozšiřujeme naše stálé sezónní menu. Tento týden jste si mohli pochutnat třeba na kachním prsíčku s pyré z fialových brambor s divokou brokolicí a lanýžovou omáčkou. Osvěžující studená okurková polévka s ředkvičkami a koprem byla tak vymazlená, že jsme jí museli zopakovat i následující den.

 

Nebuďte zklamaní - udělejte si rezervaci předem

Náš rezervační systém na www.stylainterier.cz je tu pro vás! Ušetří vám čas i případné zklamání z čekání na volný stoleček.

 

Těšíme se na vás!

Váš tým S&IDiskuze

Články

 

Zauzený medailonek z lososa

Vánoční specialita v podobě zauzeného lososa

 

Jak využít interiér s vysokými stropy

Inspirujte se využitím vysokých stropů

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)