Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Novinka! Společenské večírky v jiném stylu!

Cestujte s námi! Začínáme italskými rizotty!
Ave Caesar!
Novinka! Společenské večírky v jiném stylu!
Přidat do stylu

Pořádáme společenské večírky v jiném stylu!

Venkovní i vnitřní prostory S&I jsou díky své unikátní atmosféře, jedinečnému stylu a ideální poloze přímo v centru města jedinečným místem pro pořádání společenských akcí všeho druhu. Pokud hledáte unikátní místo pro vánoční večírek, společenskou událost, firemní akci nebo setkání s klienty a partnery, pak si nezapomeňte termín zarezervovat už TEĎ!!!

 

O všechno se postaráme!

Podmínky nastavíme a naše prostory připravíme přesně podle Vašich představ! Přejete si společenské posezení u ohně s kožešinami, s ochutnávkou koňaků nebo s obyčejným opékáním špekáčků? Nebo hledáte vhodné místo pro slavnostní manažerskou degustační večeři v soukromí? 

Náš tým kuchařů připraví menu na míru dle Vašich chutí, charakteru akce a Vašich přání!

 

Kouzelné vánoční večírky!

Díky našemu obchodu s dekoracemi dokážeme vykouzlit neopakovatelnou atmosféru. Dle Vašeho přání vyzdobíme prostor od "chodníku po zahradu". 

 

Vše pod jednou střechou!

Je libo ohromující světelná show, živá španělská kytara nebo saxofon? Tajuplná kartářka, rozverný karikaturista nebo live příprava sushi? Možností je nekonečné množství a my se o Vaši akci postaráme kompletně - včetně organizace zábavy, doprovodného programu i hudby.

 

Náš bonus!

Při pořízení rezervace společenské akce do konce října 2021 obdrží každý host ZDARMA SKLENIČKU NA PŘIVÍTANOU! Naše výjimečná nabídka platí pro všechny rezervace pořízené na období od začátku listopadu 2021 do konce ledna 2022.


Pro podrobnosti a rezervace nás raději kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Osobně se Vám bude věnovat pan Martin Božek | martin.bozek@stylainterier.cz | +420-601-338-571.

Let´s have a party!!!Diskuze

Články

 

Ave Caesar! A další novinky v S&I!

Salát Caesar máme hned ve třech variantách - klasický s kuřecím prsíčkem, pro vegetariány s vejcem a pro fajnšmekry s krevetami.

 

Když se setká rustikální styl s elegancí

Přiznané přírodní trámy s trochou elegancí.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)