Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Snídaně a brunche - nová otevírací doba!

Máme otevřeno!
Vylepšené menu!
Snídaně a brunche - nová otevírací doba!
Přidat do stylu

Nová otevírací doba! Ráno dělá den, takže by mělo stát za to! Od pondělí 05.10., jsme tu pro vás každý všední den již od 8:00 hodin s božským snídaňovým menu, ve kterém si každý najde to své. Skvostný start dne si u nás můžete užít do 11:00 hodin.

A víkendy? Ty jsou jako dělané pro bohatý brunch! A je úplně jedno, jestli jste ranní ptáče nebo si rádi přispíte - brunchové menu podáváme celý den. V sobotu i v neděli začínáme v 9:00.

V menu na vás čekají naprosto dokonalá vejce do skla v různých variacích (ty budete milovat, ať už jste milovník klasiky nebo vyhledáváte neotřelé chuťové kombinace), vejce Benedikt, English muffiny a americké lívance, taktéž v několika podobách. Tak přijďte a vyberte si ty pravé právě pro vás!

TIP, když se pospíchá- pokud potřebujete skvělou snídani, ale nemůžete si ji vychutnat u nás, nevadí! Naše úžasné lívance a kávu vám zabalíme i s sebou!

 

Těšíme se na vás!Diskuze

Články

 

Jak se žije ve Stockholmu

Jak se bydlí ve Stockholmu v malé garsonce o výměře 37m2

 

Tříúrovňový dům

Interiér, který vás nadchne!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)