Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Pomozte s námi Nemocnici na Bulovce!

Máme znovu otevřeno a s obsluhou!
Obědy a dezerty S&I na váš stůl
Pomozte s námi Nemocnici na Bulovce!
Přidat do stylu

S&I dodává zdarma „Obědy pro Bulovku“

V restauraci Styl&Interier jsme se rozhodli, že nebudeme čekat na konec nouzového stavu se založenýma rukama, ale pokusíme se pomoci v první linii.

Nejsme zdravotníci a nemůžeme přímo léčit naše spoluobčany, ale můžeme pomoci tím, co umíme nejlépe zase my. Dodat energii a zlepšit náladu těm, kteří bojují o naše zdraví. Dohodli jsme se s Nemocnicí Na Bulovce, že jim budeme zdarma dodávat obědy a občerstvení alespoň pro část personálu, který to nejvíc potřebuje. 

Za naši restauraci posíláme každý den 30 jídel, což ale samozřejmě nestačí na zasycení všech zdravotníků, kteří to potřebují. Díky vám však může být počet dodaných obědů vyšší! 

Přidejte se k nám a pomozte těm, kteří denně zachraňují ostatní! Po dobu nouzového stavu můžete za 149 korun koupit charitativní oběd pro zdravotníky Nemocnice Na Bulovce, který mu další den uvaříme, zabalíme a dovezeme společně s našimi 30 obědy.

Objednávejte zde.Diskuze

Články

 

Využijte prostor za vaší postelí

Rada, jak využít prostor ve vaší ložnici nebo dětském pokoji

 

Design Week v Chelsea Harbour

Navštívili jsme designové centrum v Londýně.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)