Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Oslava? Jedině s našimi dorty!

Interiéry inspirované dýní
Snové bydlení podle Josepha
Oslava? Jedině s našimi dorty!
Přidat do stylu

Oslava? Jedině s našimi dorty!

Narozeninové oslavy nebo jen posezení s přáteli patří na konci léta k těm nejkrásnějším! Pakliže chystáte ještě zahradní oslavu, rozhodně by na ní neměli chybět dorty! A co třeba zrovna ty, které pro vás s láskou připravujeme? Dokonalé suroviny, poctivá ruční práce, netradiční chutě a neotřelé kombinace - přesně takové jsou dorty z naší cukrárny S&I. Prožijte chvilky rozkoše s některým z našich rafinovaných dezertů, které pro vás připravujeme podle originálních tajných receptur z dokonalých sezónních surovin.

Čas, který trávíte s těmi nejbližšími, je ten nejdůležitější. Zpříjemněte si ho dokonalými dezerty z naší cukrárny. Vyberte si chuť a kombinaci, kterou máte nejraději. Milovníci netradičních chutí si určitě přijdou na své!

Nezapomínejte na to, že společně trávené chvíle u stolu by měly být hlavně překrásným kulinářským zážitkem. Je velmi důležité nejen to, jaké jídlo budeme podávat, ale i jakým způsobem ho naservírujeme a jak nadekorujeme příjemnou tabuli. Upéct a nazdobit narozeninový dort je velké umění. Nakrájet a naservírovat ho hezky a s grácií vašim hostům však dokazuje zručnost! Se servírováním vám můžeme lehce pomoci. Jak? Pořiďte si praktické etažéry, které vaši prostřenou tabuli vyzdvihnou do nebes!

Cukrárna Styl & Interiér nabízí i pečení na zakázku dle výběru dortů z našeho katalogu. Objednat si u nás můžete dorty různých velikostí – malý (6 porcí) nebo větší (12 porcí), ale i ten největší pro zvláštní příležitosti jakými jsou velké oslavy a svatební dny. Ceny malých a větších dortů se pohybují v rozmezí od 400,- do 850,- Kč.

Svatební dorty vyrábíme podle individuálního přání zákazníka, základní cena svatebního dortu je 2 200,- Kč (20 porcí).

Něco navíc!

Etažér na dort nebo mísa na ovoce s růžovou glazurou dodá vašemu jídelnímu stolu styl. Nenechte si tento jedinečný kousek ujít! Zakoupit si ho můžete na našem e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně Styl&Interier ve Vodičkově 35.Diskuze

Články

 

Industriální senzace

Nádherný industriální interiér plný moderních detailů

 

Senzační proměna

Totální rekonstrukce tradičního pražského bytu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)