Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Léto na jídelním lístku

Koho vezmete na oběd tento týden?
Zahrada plná barev
Léto na jídelním lístku
Přidat do stylu

Nalaďte se v létě na vlnu lehkých jídel! 

Venku už je pěkné horko, a proto náš šéfkuchař Michal Šorf upravil menu do letního stylu. Pojďte se s námi podívat na letní novinky v našem menu. 

Studená rajčatová polévka Gazpacho s praženými piniemi a bazalkou, jako ideální zchlazení na začátek tříchodového menu. 

Jemné paté z kuřecích jater od farmáře, obalené v máku, s marinovanou hruškou, hruškovým gelem a pečivem. Je dokonale hladké a jemné. Chuť hrušek mu dodá šťavnatost a sladkost. Tato kombinace je opravdu jedinečná. 

Domácí čerstvý sýr plněný Kalamata olivou, s marinovanou červenou řepou, microgreens a pečivem. Sýr, který si vyrábíme sami, necháme 24 hodin vykapat a poté ho plníme olivou Kalamata, která patří k nejoblíbenějším a nejžádanějším olivám. 

Filet z pražmy královské na grilu, s restovaným fenyklem, cherry rajčátky, estragonem a bramborovým pyré. Pražmy jsou nám dováženy z chorvatského pobřeží vždy čerstvé. 

Domácí tagliatelle s kalamáry, bílým vínem, česnekem, sušenými rajčaty a kapary. Naše domácí taliatelle patří k bestsellerům, proto je máme jak v naší stálé nabídce, tak velmi často v týdenním menu. 

Salát s uzeným lososem, fenyklem, grepem, salátem radicchio, kešu a citronovým vinaigrette. Tento osvěžující salát plný vitamínů si zamilujete. 

Variace barevných rajčat s mozzarellou z rodinné farmy Hole, s bazalkovým pestem, piniemi a pečivem. Barevná jídla nás baví a vyvolávají pocit radosti a dobré nálady. 

Sladkým ukončením oběda může být letní malinový cheesecake s vodním melounem a k tomu vychlazený batch brew. Diskuze

Články

 

Malé bydlení podle Rity

Hravé bydlení designérky Rity

 

Sedm barevných trendů v interiéru

Plánujete letos modernizaci svých interiérů? Od veselých žlutých až po bezproblémové béžové, existuje spousta krásných barev, které budou inspirující pro váš další projekt dekorování a zvednou vám náladu.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)