Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Nově otevřeno i v pondělí

Zahrada plná štěstí!
Hledáme nové kolegy
Nově otevřeno i v pondělí
Přidat do stylu

Nově otevřeno i v pondělí!

Jsme rádi, že se pomalu vracíme do běžné otevírací doby a k doposud pěti denní otevírací době od úterý do soboty jsme od dnešního týdne otevřeli i v pondělí. A na co bychom vás rádi pozvali?

 

V pondělí si udělejte čas na mořského vlka

Letní teploty příjemně stoupají a s nimi přichází i prázdninová nálada. Všem, kdo milují středomořskou kuchyni, doporučujeme z naše Menu ochutnat čerstvého mořského vlka s mušlemi vongole, česnekovou pěnou a zeleninovou quinoou. Tento krásný, vyvážený chod vás přenese do vašich oblíbených prázdninových destinací a se skleničkou vychlazeného bílého vína se budete cítit božsky ještě před dovolenou.

 

V úterý začněte večeři skvělým drinkem

Letní večeře v zahradě se neobejde bez osvěžujícího drinku. Naši baristé si pro letošní sezónu přichystali novinek více - za všechny vám doporučujeme Jasmine Bamboo - úžasnou kombinaci bílého vína, jasmínu, Martini Extra Dry a bezinkového sirupu s citrónovým garnishem.

 

Středa s italským rizottem a lesními houbami

Někdo je miluje, jiný je nemá rád. Houby v různých úpravách najdete na našem Menu po celý rok. Luxusní lanýže voní v delikátní omáčce, kterou servírujeme ke stařenému steaku, houbové krémy jsou častým hostem našich denních nabídek a nakládané houby připravujeme k podzimním předkrmům. Tentokrát vás ale zveme na krémové rizotto s lesními houbami, grilovanou hlívou královskou a křupavým parmezánovým crumblem. Co vy na to?

 

Čtvrteční oběd zakončete dezertem

Tento týden máme v nabídce melounovo-jahodový cheesecake, meruňkový cheesecake s Amarettem nebo cheesecake s černým rybízem a bezinkovým krémem. To ale není všechno - v cukrářské vitríně najdete citrńový dort s maracujovým krémem nebo čokoládový řez s malinami!

 

V pátek ochutnejte náš domácí krémový sýr

Našlehaný, vychucený a vykapaný čerstvý domácí sýr, servírovaný s květy chrpy a měsíčku - perfektní k vychlazenému Proseccu nebo k růžovému francouzskému vínu v letním odpolední.

 

A co v sobotu?

V sobotu máte spoustu času ochutnat všechno! Zarezervujte si rodinný oběd nebo večeři a užijte si prostřený stůl jenom pro vás!Diskuze

Články

 

Inspirativní jednoduchý styl

Velmi jednoduchý design a fantastické okolí

 

Jemné tóny zelené

Uvolněný styl s nadčasovou atmosférou.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)