Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Dubnové LIMITKY právě odstartovaly!

Mramor, měď a mosaz v zelené kuchyni
Zjistěte, které barvy právě frčí!
Dubnové LIMITKY právě odstartovaly!
Přidat do stylu

S&I dubnové limitky právě odstartovaly!

I tentokrát to jsou super kousky, které vynikají kvalitním zpracováním a trendy stylem. Podívejte se na limitovanou kolekci světel, křesel, stolků a závěsných polic - jak jinak, než v unikátním stylu S&I. Naše dubnové limitky za úžasné ceny vám nesmí utéct!

 

Křesílka a židle v záplavě pastelových barev!

 

Hitem letošní sezóny jsou komfortní jídelní křesla a židle v pastelových barvách a sametovém vzhledu. Tento luxus kvalitní židle s opěrkou vám přinese víc, než si vůbec dokážete představit. Krásný interiér a dokonalé pohodlí v jednom!

 

Unikátní lampy ve velkém stylu!

Konec hledání - právě jste našli svojí ideální lampu ve velkém stylu! Jsme rádi, že jsme pro vás našli právě tuhle limitku - je jedinečná. Užijete si nastavetelých nohou, umikátního stylu, kvalitního provedení a báječné dubnové ceny!

Chrom, dřevo, nikl, kvalita, nadčasovost a originalita v podobě nastavitelné lampy - využijte jedinečnou příležitost, která se neopakuje.

 

Nástěnné a stolní lampičky v síle mědi, chromu a dřeva

Tohle je láska na první pohled a na celý život. Kvalitní lampičky z bytelného kovu a masivního dřeva nepotřebují výměnu. Chyťte si tu svojí!

 

Novinka roku 2021 - lampa z kouřového skla!

Buďte první, kdo jí má a navíc za skvělou cenu v naší dubnové kampani.

 

Konec nudy na zdi!

Raději super originální, praktickou polici než nudný, tuctový obraz. Co myslíte? Není čas na lehkou změnu vašeho interiéru? Využijte naší dubnovou kampaň a ušetříte až 40%.

Designové stolky inspirované přírodou

V nabídce dubnových limitek nenechte bez povšimnutí tyto originální stolky inspirované přírodou. Díky nim bude váš interiér netradiční a kreativní. Stříbrnému kovu sluší skandinávksý styl, bílá, šedá a jemné jarní tóny.Diskuze

Články

 

Silvestrovské menu S&I

Přijďte si užít konec roku 2019

 

Inspirativní jednoduchý styl

Velmi jednoduchý design a fantastické okolí

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)