Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Doražte na AfterCorona Party!

Vylepšené menu!
Máme znovu otevřeno a s obsluhou!
Doražte na AfterCorona Party!
Přidat do stylu

To je jen malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit na naší slibované AfterCorona party, která se uskuteční už příští týden ve středu 20.5., od 17:00 do 22:00 hodin.

 

 

 

Znovuotevření naší zahrady je úžasná věc, na kterou jsme se tolik těšili a modlili se, aby to vůbec klaplo. Podařilo se! A velkou zásluhu na tom máte právě vy. Vy, kteří jste nás podobu krize podporovali svými objednávkami, vy kteří jste nám psali, jak moc bychom vám chyběli… zkrátka vy. Naši zákazníci, za které děkujeme každý den.

 

A za to se vám chceme nějak odvděčit! Proto pořádáme tuhle skvělou akci, na které si všichni společně přiťukneme na to, že jsme to zvládli. Ale také se hlavně budeme moci pobavit, zazpívat, zatančit, popít a v klidu se nadechnout jedinečné atmosféry, kterou společně vytvoříme. Na ty z vás, kteří za předchozí objednávky získali tři razítka, čeká navíc welcome drink zdarma! Nezapomeňte tedy razítka vzít s sebou.

 

 

Těšit se také můžete na výjimečného hosta. Dorazí za námi pan Milan Stoppa z Nemocnice Na Bulovce, se kterým jsme denně organizovali #jidloprobulovku. Společně s ním, přijdou i Bulovští zdravotníci, kteří si skutečně zaslouží, na chvíli vypnout. Vy jim tak budete moci osobně poděkovat, pobavit se s nimi nebo si prostě dát panáka – na zdraví, samozřejmě!

 

Vzhledem k tomu, že jsou aktuálně povolené akce pouze do 100 osob, prosíme o rezervaci. Vy tak budete mít jistotu, že se k nám vejdete a my, že jsme v souladu se zákony. :))

 

Rezervaci vytvoříte jednoduše na našem webu www.stylainterier.cz , kde navolíte datum (20. května), hodinu (doporučujeme 17:00) a do poznámky přidáte AFTERCORONA PARTY.

 

 

Jak to tedy bude probíhat?

 

- 17:00 hod – zahájení

- 18:00 hod – proslov Marka Dudáka (majitele restaurace) a Milana Stoppy (Nemocnice Na Bulovce)

- Po celou dobu živá hudba (housle, kytara a zpěv)

- Boží burgery z grilu (k tomu samozřejmě točené pivo!) a další vymazlené občerstvení

- Akce na drinky 2+1 zdarma

 

 

Moc se na vás všechny těšíme!Diskuze

Články

 

Pruhované, kožené nebo sametové?

Vyberte si křeslo podle vašeho stylu

 

Ložnice ve francouzském stylu

Francouzské ložnice inspirované venkovem

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)