Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Cestujte s námi! Vyplouváme za rybami.

Vážení zákazníci
Cestujte s námi! Začínáme italskými rizotty!
Cestujte s námi! Vyplouváme za rybami.
Přidat do stylu

Cestujeme za rybami!

A je tu další kulinářská výprava! Minulý týden jste se potěšili rizotty - mimochodem naše středeční nabídka rizotta s lanýži a skleničkou bílého vína byla pro vás neodolatelná a v kuchyni se kuchaři pořádně otáčeli!

Ale co na vás čeká tentokrát? Tento týden od pondělí do pátku si na našem poledním menu "ulovíte" svojí oblíbenou rybu.Těšit se můžete na skvělé úpravy dobře známých i výjimečnějších druhů, které pro vás nevybíral nikdo jiný, než náš šéfkuchař Michal Šorf.

 

Pražma & hřebenatky

Týden začínáme krásnou kombinací jemného masa středomořské pražmy a lahodných hřebenatek - známých pod názvem mušle sv. Jakuba. Pražmu a hřebenatky doplní bramborové pyré s kapary a omáčka z pečeného česneku s ančovičkami.

 

Mečoun, divoká brokolice, fondán & omáčka ze sépie

V úterý si nenechte proplout mezi rukama skutečnou delikatesu! Maso mečouna je pevné a delikátní! V naší úpravě se můžete těšit na jeho spojení s divokou brokolici, jemnými, máslovými, fondánovými brambory, polosušenými cherry rajčaty a sépiovou omáčkou.

Mořský vlk & artyčok

Dravého mořského vlka doplní ve středu artyčok - "král" francouzské kuchyně. Tuto chutnou dvojici doplňuje lahodná citrónová omáčka, troška tymiánu na konfitovaných brambůrkách a středomořská zelenina v podobě sicilské caponáty.

Halibut & omáčka z korýšů

Pokud jste ještě neochutnali omáčku z korýšů, pak máte jedinečnou příležitost - servírujeme jí ve čtrvtek, a to společně s halibutem, restovaným špenátem, grilovaným fenyklem a grenaille brambůrkami. Tohle si upravdu nesmíte nechat ujít!

Tuňák, pak choi & černý sezam

Páteční kombinace je šitá na míru milovníkům asijských chutí. Ale POZOR! - rýži ani nudle u tohoto chodu nehledejte! Tuňáka s černým sezamem totiž doplňuje hebké bramborové pyré s wasabi a restovaný pak choi.

Daily dezert kvíz

Příští týden připravujeme slaďoučký dezert, který se musí nechat pěkně rozležet, a pak je prostě "božský".  Už víte, jaká jakou sladkou tečku si dáte ke kávě nebo s sebou do krabičky?

 

Vaše akce & náš catering

Pokud plánujete soukromou nebo firemní oslavu, tiskovku nebo jiný společenský meeting - pak jsme tu pro Vás! Budeme se vám věnovat od snídaně až po večeři, stylově a s láskou!Diskuze

Články

 

Nalaďte se s námi na jaro

Novinky, které jsme pro vás připravili na jarní sezónu

 

Interiér s OSB deskou

Moderní interiér vytvořený pomocí OSB desek

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)